Popis masáží

Lenka Dittrichová

Sportovní a rekondiční masáž
Sportovní a rekondiční masáž

Sportovní masáž navozuje vyšší svalovou aktivitu, pomáhá k prohřátí zatěžovaných partií. 

Rekondiční masáž je masáž pro regeneraci organismu. Užívá se pro uvolnění svalů a jako převence bolestí pohybového aparátu a po úrazech.

Indická antistresová masáž hlavy
Indická antistresová masáž hlavy

jemné ošetření ramen a horní části paží, šíje, hlavy a obličeje. Nepoužívá se žádný olej. Dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraní každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus. Pravidělné opakování masáže dokáže omezit výskyt migrén. 

Cestovní masáž Tribal oleji
Cestovní masáž Tribal oleji

Hýčkejte svou pleť péčí Bernard Cassiére.
Africký peeling celého těla z bambuckého másla odstraňuje odumřelé buňky a zvláčňuje pokožku. 
Ayurvédský tělový olej obsahuje extrakt kadidlových stromů. Inca nektar tělový olej obsahuje výtažky z ořechu Inca Inchi. Masážní oleje pochází z Amazonie, Afriky a Indie a jsou získávány "fair trade".

Aromaterapeutická masáž
Aromaterapeutická masáž

relaxační procedura, při níž dochází k uvolnění těla i mysli. Při aromamasáži se používají směsi těch nejkvalitnějších, za studena lisovaných přírodních a éterických olejů dle vlastního výběru. Vůně příznivě působí na váš nervový systém, podporují imunitní systém.

Detoxikační masáž medem
Detoxikační masáž medem

odstraňuje tzv. pumpováním z organismu toxiny - jedy, které se ukládají hluboko v tělesných tkáních kolem páteře po celou dobu našeho života. Toxiny způsobují oslabování organismu. Intenzita zčervenání pokožky a množství vyloučených toxinů nám umožňuje rozpoznat jak moc je tělo zanešené. Medová masáž silně oživuje celý organismus.

Královská masáž bylinnými měšci
Královská masáž bylinnými měšci

starobylá léčebná metoda, při níž se používají nahřáté plátěné váčky, naplněné směsí více než dvaceti druhů aromatických léčivých bylin a trav. Bylinná masáž spočívá v přikládání těchto hřejivých bylinných váčků na energetická centra těla, tělo uvolní, odstraní ztuhlost svalů a kloubů a rozproudí v těle přirozený krevní oběh. Horký bylinný balíček otevírá póry, teplo působí do hloubky svalu

Regenerační masáž plosek nohou
Regenerační masáž plosek nohou

Regenerační masáž plosek nohou se provádí na chodidle, kam směřují nervová zakončení všech tělesných orgánů, doporučuje se provádět pravidelně, má regenerační účinky a příznivě působí proti bolestem zad a páteře, rychlejší hojení po operacích a úrazech

Hedvábná masáž masážní svíčkou
Hedvábná masáž masážní svíčkou

 spočívá v čistě přírodním složení a výběru kvalitních surovin: bambucké máslo, slunečnicový olej, olivový olej, přírodní výtažky a esenciální oleje, zbaví vaše tělo i mysl únavy a dodá vám novou energii. Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně na vaše tělo, které tak může vstřebat všechny potřebné minerály a hydratační látky.

Bio kokosová péče (masáž částečná)
Bio kokosová péče (masáž částečná)

intenzivně vyživuje, regeneruje a zvláčňuje všechny typy pleti včetně senzitivní, chrání pleť před dehydratací a zpomaluje její stárnutí. Obsahuje vysoké množství nenasycené mastné kyseliny, je lehký a snadno se vstřebává. Při teplotě cca 25 stupňů je obsah tekutý, jinak tuhá konzistence.